На 10 років забрали водійське посвідчення у водія-пияки з Хмельниччини

Водій, що тричі протягом року попадався копам у нетверезому стані за кермом і відмовлявся від проходження тесту на алкоголь, позбувся прав та отримав чималий штраф

Водієві з Кам'янця, що неодноразово відмовився від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння, та попадався кілька разів нетверезим за кермом, суд виніс вирок, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Апеляційного суду області.

"Дії особи, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння та за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння, кваліфікуються суддею за ч.3 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення", – виніс вирок Кам'янець-Подільський міськрайонний суд водієві, котрий тричі протягом року відмовлявся пройти тест на вміст алкоголю, хоча поліцейські фіксували у нього ознаки сп'яніння.

У судовому засіданні 25-річний чоловік свою вину визнав, підтвердилася вона і доказами у справі. Тож відтепер він не кермуватиме автомобілем 10 років та повинен сплатити 40800 гривень штрафу.

Постанова ще не набрала законної сили і може бути оскаржена до апеляційного суду.

Нагадаємо, раніше прав позбувся чиновник Хмельницької міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Мітки: #суд