"Мобільні" засоби гігієни намагалися передати в Хмельницьке СІЗО (ФОТО)

Цього разу телефон приховали в упаковці з прокладками

Про це інформують в ДУ "Хмельницький слідчий ізолятор", повідомляє Depo.Хмельницький.

"Напередодні близько 15:25 співробітники попередили потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів, - кажуть охоронці. - Під час догляду вмісту посилки, що надійшла від громадянки з міста Нетішин на ім'я ув'язненої К, яка притягується за ст.185 ч.1 КК України - крадіжка, виявили та вилучили мобільний телефон марки NOMI, який знаходився в прихованому вигляді в упаковці з прокладками."

За фактом співробітники установи оформляють та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП - незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за таке порушення передбачена у вигляді попередження або накладення штрафу від п'ятнадцяти до двадцяти п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, нещодавно вилучили чотири сім-картки, які були заховані в кондитерських виробах - горішках зі згущеним молоком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький