У Хмельницьке СІЗО принесли горішки з мобільною начинкою (ФОТО)

Заборонені речі охоронці відібрали й готують документи до суду

Пильні співробітники Державної установи Хмельницький слідчий ізолятор попередили потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

"Під час догляду передачі, що передавалась громадянкою Д. на ім'я ув'язненого М, виявили та вилучили чотири сім-картки одного із мобільних операторів України, які знаходилися в прихованому вигляді в кондитерських виробах у горішках зі згущеним молоком," - розповідають охоронці.

За фактом співробітники установи оформляють до суду матеріали за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП - незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність у такому випадку настаю у вигляді попередження або накладення штрафу до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, напередодні на територію СІЗО намагалися перекинути два 100-грамові пакетики сухих дріжджів, мобільний телефон марки "НОКІА" , дев'ять паперових та один поліетиленовий згорток із невідомою рослинною речовиною зеленого кольору, яка перебувала в подрібненому стані.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький