UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місцеві вибори: За кандидатку на посаду мера Чернівців агітують в навчальному закладі

У приміщенні Чернівецького коледжу розмістили агітацію кандидатки на посаду міської голови

Місцеві вибори: За кандидатку на посаду…

У приміщенні Чернівецького коледжу будівництва та архітектури зафіксували розміщену агітацію кандидатки на посаду міської голови Чернівців Галини Жук, передає Depo.Чернівці з посиланням на ГМ "ОПОРА". 

У четвер, 8 жовтня, спостерігач "ОПОРИ" зафіксував розміщення агітаційних матеріалів на користь кандидатки на посаду міської голови Чернівців Галини Жук. Плакати із зображенням кандидатки із зазначеним на них лозунгом "Мером буде жінка" зафіксовані на внутрішній частині вікна кабінету економіки №1 у Чернівецькому коледжі будівництва та архітектури Львівського аграрного університету, що на вулиці Олександра Доброго,4.

За цим фактом спостерігач звернувся до правоохоронних органів. Поліція зареєструвала заяву за номером ЄО-12758. Справа розслідується.

В "ОПОРІ" кажуть – згідно з частиною 16 статті 57 Виборчого Кодексу забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної власності.

Відповідно до частини 3 статті 31 Закону України "Про освіту" політичні партії (об’єднання) не мають права втручатися в освітню діяльність закладів освіти. У закладах освіти забороняється зберігання, розміщення, розповсюдження реклами, плакатів, подарунків, стендів, листівок, аудіо- чи відеоматеріалів, інших матеріальних чи нематеріальних об’єктів (крім підручників), які містять: найменування чи символіку політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові осіб, які є членами (учасниками) чи засновниками політичних партій (об’єднань), громадських чи благодійних організацій, назва чи символіка яких співзвучні з назвами та символікою політичних партій (об’єднань); зображення, прізвища, імена та по батькові виборних осіб та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Зазначена заборона не розповсюджується на офіційне листування, реалізацію освітньої програми закладу освіти та у випадках, передбачених виборчим законодавством.   

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"