Місцеві вибори – 2020: Районні тервиборчкоми Буковини створили 41 виборчу комісію

На Буковині три районні ТВК створили сім селищних та 34 сільських виборчих комісій

Місцеві вибори – 2020: Районні тервиборч…

Про це повідомили спостерігачі ГМ "ОПОРА", передає Depo.Чернівці.

25 серпня на Буковині 3 районні ТВК створили 7 селищних та 34 сільських виборчих комісій. Загалом до ТВК у Чернівецькій області увійшли представники наступних партій:

  • "Слуга народу"
  • "Європейська Солідарність"
  • ВО "Батьківщина"
  • "Голос"
  • "За майбутнє"
  • "Перемога Пальчевського"
  • "Аграрна партія"
  • "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • "Єдина Альтернатива"
  • ГР "Народний контроль".

Зокрема, Чернівецька районна ТВК сформувала склад 27 ТВК - 4 селищних та 23 сільських. Голова ТВК подав 4 кандидатури. Серед керівного складу найбільше партійне представництво отримала партія "Слуга народу" - а саме 9 голів ТВК, 6 заступників та 7 секретарів. Найменше керівних посад зайняли місцева партія "Єдина Альтернатива" та ГР "Народний контроль" - по 1 члену ТВК на посадах секретарів.

Дністровська районна виборча комісія утворила 7 ТВК - 1 селищну та 6 сільських. Загалом до ТВК цього району увійшов 81 член з 9 політичних партій - "Слуги народу", ВО "Батьківщина", "Європейської Солідарності", "Голосу", "За майбутнє", "Перемоги Пальчевського", "Аграрної партії", Радикальної партії Олега Ляшка, "Нашого краю". Максимальна кількість членів представлена у Кельменецькій селищній раді - 18 осіб (подання зробили 19 осіб, тому 1 кандидатуру відхилили).

Щодо Вижницької районної ТВК, то всього утворено 2 селищні та 5 сільських територіальних виборчих комісій. Жеребкування при утворенні комісій не проводилося і жодного кандидата у члени ТВК не відхилили. Також голова ТВК не подав жодної кандидатури до складу ТВК. Всі, хто був поданий на жеребкування, увійшли в комісію.

Утворено всього 7 комісій: Брусницька комісія  (єдина, яка має у своєму складі 11 осіб),  решту комісій сформовано у складі  по 12 осіб. Найбільше подань від партій ВО "Батьківщина" та "Слуга народу"- по 3 подання на одну ТВК, "Європейська Солідарність"  та "За майбутнє" - по 2 подання  на кожну ТВК, від політичних партій "Перемога Пальчевського" та Радикальна партія Олега Ляшка - по одному поданню.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"