Місцеві громади Хмельниччини отримали понад 1,2 мільярда гривень податків

Обсяги податкових платежів зросли майже вполовину
Depo.
7 червня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua
Місцеві громади Хмельниччини отримали понад 1,2 мільярда гривень податків
Місцеві громади Хмельниччини отримали понад 1,2 мільярда гривень податків

За підсумками січня-травня 2016 року територіальні громади отримали на 438 мільйонів гривень більше, ніж торік, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС облвсті.

Забезпечено виконання усіх бюджетоформуючих податків та зборів, які наповнюють місцеві скарбниці краю.

"Наразі відкритість і прозорість діяльності служби та створення комфортних умов для платників податків шляхом надання якісних послуг позитивно впливають на системність бюджетної політики. Водночас конструктивний діалог з сумлінним бізнесом та заходи з детінізації економіки, передусім створення легального ринку праці, гарантують стабільно високі надходження для забезпечення самодостатності бюджетів громад," - констатував керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Доходів працюючих подолян надійшло 688 мільйонів гривень податку.

Наступною складовою наповнення бюджетів територіальних громад став податок на майно, платежі від якого склали майже 200 мільйонів гривень. Передусім це плата за землю, яка досягла 187 мільйонів гривень, податок на нерухоме майно у сумі 12 мільйонів гривень і транспортний податок у розмірі 943 тисяч гривень.

Платники єдиного податку, до яких входять 4 групи підприємців, юридичні особи і сільгоспвиробники, додали до місцевого бюджету 166 мільйонів гривень.

Відносно новий четвертий елемент забезпечення фінансової стабільності місцевих громад - акцизний податок з роздрібного продажу досяг цифри у 123 мільйони гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький