UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 140 млн грн єдиного податку

Найбільше у казну сплатили ФОПи, яких в області працює більш ніж 44 тисячі

Місцеві бюджети Хмельниччини отримали 14…

Підприємці області, які працюють за спрощеною системою оподаткування,  у січні року сплатили до місцевого бюджету 141,7 мільйона гривень єдиного податку, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ДПС області.

Таким чином, місцеві громади Хмельниччини з початку поточного року отримали від суб’єктів господарювання – спрощенців на 10% коштів більше проти аналогічного періоду минулого року, що в абсолютній сумі становить 12 мільйонів гривень.

Індикативне завдання виконано на 104%, а це означає що додатково до місцевої скарбниці надійшло майже 5,6 мільйонів гривень.

Що стосується конкретного внеску представників спрощеної системи оподаткування до місцевих бюджетів, то найбільша бюджетна частка належить фізичним особам – підприємцям, які сплатили понад 66,7 мільйона гривень єдиного податку, яких на сьогоднішній день зареєстровано більш ніж 44 тисячі. Майже 64 мільйони гривень надійшло від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали 11,5 мільйонів гривень податкових надходжень.

"Малий бізнес регіону впродовж останніх років демонструє показники сталого та впевненого зростання. Завдяки сумлінню підприємливих подолян, які забезпечують роботою себе та дають роботу іншим, ми сьогодні спостерігаємо наповнення місцевих бюджетів реальними коштами. До того ж підприємці краю не лише демонструють сумлінну сплату податків, але й декларують легальну працю, закликаючи до цього своїх ділових партнерів", – каже заступник начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

Нагадаємо, а роздрібний акциз "приніс" місцевим бюджетам Хмельниччини 13 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"