UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Роздрібний акциз "приніс" місцевим бюджетам Хмельниччини 13 млн грн

В області є 2,6 тисяч  платників акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Ще 30 суб’єктів господарювання здійснюють оптову торгівлю пальним

Роздрібний акциз "приніс" місцевим бюдже…

Місцеві бюджетиобласті від сплати роздрібного акцизного податку отримали понад 13 мільйонів гривень, передає Depo.Хмельницький.

На обліку в області перебуває 2607 платників акцизного податку з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, відповідно ліцензовано 4062 закладу торгівлі. У системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (СЕА_РПСЕ) зареєстровано 73 платники акцизного податку з реалізації пального, яким видано 296 ліцензій на право роздрібної торгівлі та 217 суб’єктів господарювання, які отримали 254 ліцензії на право зберігання пального.

Крім того, оптову торгівлю пальним здійснює 30 суб’єктів господарювання, якими отримано 13 ліцензій на оптову торгівлю пальним за наявності місць оптової торгівлі та 19 за відсутності таких місць.

Місцеві бюджети від ліцензування оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами та пальним у січні 2020 року отримали понад 2 мільйони гривень, що на півмільйона гривень більше відповідного періоду минулого року. Понад 13 мільйонів гривень – внесок до місцевого бюджету від сплати акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами в січні.

Надходження до державного бюджету акцизного податку від вироблених в Україні товарів, спеціального фонду, з ввезених товарів в Україну в січні поточного року склали понад 800 тисяч гривень.

Нагадаємо, майже мільйон гривень штрафів у січні сплатили порушники акцизного законодавства.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"