Місцеві бюджети Хмельниччини втричі скоротили компенсацію за пільговий проїзд

У 2016 році місцеві бюджети Хмельниччини передбачили 34,1 млн. грн на компенсацію за пільговий проїзд проти минулорічних 47 млн. грн
Depo.
27 липня 2016 10:01
ФОТО: depo.ua
Місцеві бюджети Хмельниччини втричі скоротили компенсацію за пільговий проїзд
Місцеві бюджети Хмельниччини втричі скоротили компенсацію за пільговий проїзд

Місцеві бюджети Хмельниччини передбачили 34,1 млн. грн на компенсацію за пільговий проїзд проти минулорічних 47 млн. грн, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

За словами директора обласного департаменту соціального захисту населення Світлани Лукомської Чемеровецька і Хмельницька районні ради ухвалили рішення про виплату щомісячної адресної допомоги потенційним пільговикам. Водночас депутати Хмельницької райради вдалися до корегування свого рішення, яке передбачало виділення пільговику за проїзд 20 гривень на місяць.

"Аналізуючи використання цих коштів, не видно результатів. Так, протягом I півріччя перевезено пільгових категорій населення на суму 14,2 млн. грн, у тому числі на 8,9 млн. грн перевіз хмельницький "Електротранс". Виходить, що райони області за шість місяців використали 5,3 млн. грн на пільгові перевезення. Це мізер!" – наголосила Світлана Лукомська. 

Лукомська додала, що в держбюджеті на 2016 рік кошти на відшкодування перевізникам втрат від перевезення пільговиків не передбачені. Зміни до бюджету, які передбачали виділення таких коштів, президент України не підписав.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький