ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни

Цього разу завітали на Рівненський полігон
Depo.
3 вересня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua
Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни
Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни

Разом з Мистецькою сотнею подорожував 42 Гарнізонний Будинок Офіцерів. Завітали із концертом для мобілізованих українців, що проходять там навчання і бойове злагодження, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на сторінку Оксани Радушинської у Фейсбук.

Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни - фото 1

"Вперше приїздили на межі зими і весни, тепер - на межі літа й осені. А за пів року між візитами декілька разів зустрічалися в АТО з армійцями, що стали глядачами отого, першого, концерту. Не маю жодного сумніву, що й з новими знайомцями також побачимося на війні і, дай Боже, швидше б - на мирних концертах"!-пише  журналіст, волонтер, активіст і письменниця Оксана Радушинська.

В Мистецькій сотні також були цього разу новобранці - це солісти Хмельницької обласної філармонії Івасюк Олена та Олександр Якубов, а ще до гурту долучився соліст Рівненської обласної філармонії, автор-виконавець Леонід Репета.

Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни - фото 2

Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни - фото 3Відпрацювали потужний півторагодинний концерт. А чудові світлини зробив на згадку Петро Радушинський.

Мистецька подільська сотня продовжує мандри полігонами країни - фото 4

"Завершили спільним виконанням українського славня і домовленістю зустрітися на концерті з нагоди нашого Дня Перемоги!" - додає Оксана.

Більше про творчу підтримку воїнів АТО читайте на Depo.Хмельницький.