Міст-годувальник: Кам'янецький Замковий міст торік "заробив" майже чотири млн грн

Останнього місяця року, щоправда, й трохи потратилися на його утримання й облаштування

Міст-годувальник: Кам'янецький Замк…

Сума надходжень за проїзд транспортних засобів через територію частини Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника "Замковий міст" в грудні склала 255 545 грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Для надання послуг з обслуговування автоматизованого комплексу контролю руху автотранспорту зі збору плати за в'їзд транспортних засобів КП "Побуткомбудсервіс" в звітному місяці зазнало витрат на 119 005 грн. Основною статтею витрат є заробітна плата працівників та сплата податків і енергоносіїв. Також у грудні купили ілюмінацію для освітлення шлагбаумів з нагоди новорічних свят.

Чистий прибуток підприємства за грудень склав 77 038 грн. З них 78 541 грн, згідно з рішенням сесії міської ради, поповнять казну міського бюджету.

Кам'янець-Подільський державний історичний музей-заповідник зможе використати 11556 грн на утримання своїх об'єктів.

Прибуток у розмірі 3852 грн залишиться на розвиток КП "Побуткомбудсервіс", яке і є відповідальним за організацію руху через міст.

В цілому за 2018 рік сума надходжень за проїзд транспортних засобів через цю територію склала 3 667 720 грн, що на 190 935 грн більше за надходження 2017 року.

Нагадаємо, Кам'янець-Подільський став Молодіжною столицею України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook