Мільйонами гривень оперувала "нульова" фірма на Хмельниччині

Податківці упередили реалізацію "паперового" зерна з кримінальним бонусом на суму 32 мільйони гривень
Depo.
1 серпня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua
Мільйонами гривень оперувала "нульова" фірма на Хмельниччині
Мільйонами гривень оперувала "нульова" фірма на Хмельниччині

Фіктивне підприємництво потрапило в поле зору податківців і зрештою там виявили мільйонні порушення, повідомляє Depo.Хмельницький.

"У рамках відпрацювання ухвали суду за фактом розслідування фіктивного підприємництва, проведено перевірку сільськогосподарського підприємства, яким надавались послуги із мінімізації податкового зобов’язання та безпідставного формування багатомільйонного податкового кредиту з податку на додану вартість іншим суб’єктам господарювання," – повідомляють в прес-службі ДФС області.

Фіскальники встановили, що підприємство не тільки не займалося сільськогосподарською діяльністю, а й його не існувало за вказаною в документах адресою.

Паралельно викрито кримінальну тіньову схему поповнення електронного рахунку на 170 мільйонів гривень.

"Встановлено оформлення близько 250 податкових накладних із використанням реквізитів підприємства-фантома по операціях з реалізації зерна кукурудзи, яка здійснювалась лише на папері, одному з контрагентів, зареєстрованому у Київській області, - розповідають податківці. - Використовуючи фіктивні електронні адреси, групою осіб було здійснено спроби реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі, які оперативно заблоковані."

За результатами зазначеного відпрацювання попереджено спробу реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних з метою формування схемного податкового кредиту з ПДВ на суму 32,8 мільйона гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та