ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Серед хмельницьких в'язнів-втікачів - крадії, грабіжники та гвалтівник

Із шести чоловіків лише двоє мають вирок, решта – ще під слідством
Depo.
25 липня 2015 17:05
ФОТО: depo.ua
Серед хмельницьких в
Серед хмельницьких в'язнів-втікачів - крадії, грабіжники та гвалтівник

Правоохоронці оприлюднили і прізвища злочинців, які втекли з під конвою і поранили двох військовослужбовців, які їх охороняли, повідомлили Хмельницький.depo.ua в прес-службі УМВС У в Хмельницькій області. У також міліція вже знає й за чких обставин сталася втеча - Хмельницькі в'язні утекли через вікно у туалеті вагону.

Серед втікачів:

Голуб Володимир Петрович, 04.09.1974 року народження, уродженець Новоград-Волинського району Житомирської області, до засудження проживав в смт. Ярмолинці  Хмельницької області. Заарештований за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб,- карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.).

Ничипорук Денис Васильович (за наявною інформацією поранений), 10.10.1992 року народження, уродженець с.Китайгород Кам'янець-Подільського району, до засудження проживав в м. Кам’янець-Подільський. Засуджений за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб,- карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років)., до 4 років 3 місяців позбавлення волі.

Гадзіна Роман Анатолійович, 09.08.1978 року народження, уродженець та мешканець смт. Чемерівці Хмельницької області. Заарештований за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.296 (Хуліганство), ст.15 ч.1 ( замах  на злочин), ст.152, ч.3 Згвалтування, вчинене групою осіб, або зґвалтування неповнолітньої чи неповнолітнього -карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років, ч.2 ст.162 КК України (незаконне проникнення до житла чи до іншого Володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, а так само незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян)

Кучменко Вадим Олегович, 12.04.1996 року народження, уродженець та мешканець м. Кам'янець-Подільський. Заарештований за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років), ч.2 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб або повторно, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя або здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди потерпілому,- караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років).

Гулієв Олег Ігорович, 24.08.1989 року народження, уродженець та мешканець м. Кам'янець-Подільський. Заарештований за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років), ч.2 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб або повторно, або поєднані з насильством, що не є небезпечним для життя або здоров'я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди потерпілому,- караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років).

Кавецький Денис Сергійович, 21.06.1992 року народження, уродженець та мешканець м. Кам'янець-Подільський.  Засуджений до 1 року позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб, - карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк).

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.2 статті 393 (втеча з-під варти) та статтею 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України.

Наш сайт уже повідомляв, що шестеро озброєнних увязнених втекли на Хмельниччині та Хмельницькі правоохоронці оприлюднили фото вязні-утікачів.

Слідкуйте за розвитком подій на khm.depo.ua.