ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мери міст Хмельниччини називають місцеві вибори випробуванням на зрілість

Виборча кампанія демонструє поки тільки зухвалість "сильних світу"
Depo.
14 вересня 2015 14:23
ФОТО: depo.ua
Мери міст Хмельниччини називають місцеві вибори випробуванням на зрілість
Мери міст Хмельниччини називають місцеві вибори випробуванням на зрілість

На засіданні  регіонального відділення Асоціації міст України очільники міст також обговорили і особливості проведення місцевих виборів, повідомляє Depo.Хмельницький.

Цьогорічну кампанію, яка розпочалася задовго до старту, визначили як надто "гречаною". Народні депутати, що поробили свої благодійні фондф і політсили масово тратять гроші на прямий і не дуже підкуп виборців. До них і підключаються решта потенційних кандидатів.

У всіх практично містах роздають всякогороду гуманітарну допомогу, монтують лавочки, фарбують дитячі площадки, допомогають з ремрнтом шкіл чи зупинок...

Народний депутат, що був присутній в якості гостя, Сергій Мельник з посмішкою зауважив: " Хто  має можливість, хай допомогає - люди розберуться".

Головуючий на зібранні Славутський міський голова Василь Сидор мяко апелював: "Народні депутати повинні робити закони, а не подачки робити".

Разом з тим назвав ці вибори черговим випробуванням для народу" Ми проходимо третє випробування виборами, другим випробуванням стала війна, а першим була Революція".

Разом з тим, зауважили і такий момент: їх купують, бо дозволяють зверху. Мотивували це відвертим ігноруванням нинішніми окремими нардепами  нинідійючих районних і міських посадовців.

Аби хоч якось оту "гречку" облагородити пропонували підписувати угоди між бажаючими "допомогти" та керівниками установ. Сподіваючись, що це посилить відповідальність.

Більше про виборчі перегони читайте на Depo.Хмельницький.