Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини

Податкові надходження сягнули 4,5 мільярдів гривень
Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини
Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини

Цього року сума сплачених податків бізнес-спільнотою Хмельниччини досягла 4,5 мільярда гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС області.

"За 10 місяців на Хмельниччині до бюджетів усіх рівнів сплачено 4 мільярди 512 мільйонів гривень податків та зборів, - інформують подітківці. - У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається ріст податкових надходжень на 50,7 відсотка, що в абсолютній величині становить 1,5 мільярда гривень."

До держбюджету надійшов 1 мільярд 709 мільйонів гривен.

Місцеві бюджети за рахунок сплачених податків та зборів поповнилися сумою у 2 мільярди 816 мільйонів гривень.

"Фінансова децентралізація і сумління переважної більшості платників Хмельниччини щодо виконання свого конституційного обов‘язку по сплаті податків створюють реальні можливості для системного наповнення бюджетів усіх рівнів. У свою чергу діяльність фіскальної служби по відпрацюванню фінансових ризиків та виявлення і залучення до оподаткування додаткових резервів за рахунок руйнування тіньових схем та легалізації праці дають можність реальному сектору економіки працювати у конкурентних умовах партнерства та розвитку," – коментує результати роботи керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт