Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини

Податкові надходження сягнули 4,5 мільярдів гривень
Depo.
3 листопада 2016 21:45
ФОТО: depo.ua
Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини
Майже вполовину більше цьогоріч надійшло податків від бізнесу Хмельниччини

Цього року сума сплачених податків бізнес-спільнотою Хмельниччини досягла 4,5 мільярда гривень, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДФС області.

"За 10 місяців на Хмельниччині до бюджетів усіх рівнів сплачено 4 мільярди 512 мільйонів гривень податків та зборів, - інформують подітківці. - У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається ріст податкових надходжень на 50,7 відсотка, що в абсолютній величині становить 1,5 мільярда гривень."

До держбюджету надійшов 1 мільярд 709 мільйонів гривен.

Місцеві бюджети за рахунок сплачених податків та зборів поповнилися сумою у 2 мільярди 816 мільйонів гривень.

"Фінансова децентралізація і сумління переважної більшості платників Хмельниччини щодо виконання свого конституційного обов‘язку по сплаті податків створюють реальні можливості для системного наповнення бюджетів усіх рівнів. У свою чергу діяльність фіскальної служби по відпрацюванню фінансових ризиків та виявлення і залучення до оподаткування додаткових резервів за рахунок руйнування тіньових схем та легалізації праці дають можність реальному сектору економіки працювати у конкурентних умовах партнерства та розвитку," – коментує результати роботи керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт