Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони

Єдиний ВИШ в Україні, що готує захисників кордону, поповнився курсантами
Depo.
14 серпня 2016 15:39
ФОТО: depo.ua
Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони
Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони

У Хмельницькому відбулась урочиста церемонія вручення курсантських погонів першокурсникам Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, повідомляє Depo.Хмельницький.

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 1

Цьогоріч право стати курсантами-прикордонниками здобули 290 вступників, серед яких 35 – дівчата. На польовому центрі зараз майбутні офіцери відпрацьовують алгоритм ведення тактичних дій під час умовного наступального й оборонного бою та отримують знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної, стройової, гуманітарної підготовки.

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 2

Запрошені на свято батьки та рідні з гордістю та здивуванням дивилися на своїх нащадків. Під час церемонії вручення погон переживали всі: батьки, почесні гості, офіцери табірних зборів та курсанти. Останні, затамувавши подих, отримували свої перші погони від поважних успішних людей на добрий початок служби в прикордонних військах.

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 3

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 4

ТВО ректора полковник Віталій Веретільник висловив свої сподівання: "Ви отримали погони як свідчення довіри нашого народу до Вас, майбутніх захисників, і це велика відповідальність. Сьогодні на Вас, молодих курсантів-прикордонників, особлива надія, саме Ви повинні довести, що Українська земля в надійних руках. Пам’ятаймо, що найбільш обороноздатна країна та, яка має боєздатну армію і патріотичний народ. Такі держави поважають, і вони, як правило, мають мир на своїй землі. Тож Вам, як майбутнім офіцерам, потрібно з честю нести своє звання, постійно підвищувати кваліфікацію і бути готовим захистити рідну землю."

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 5

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 6

Вже 10 вересня відбудеться складання військової присяги молодим поповненням.

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 7

Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 8Майже три сотні майбутніх прикордонників сьогодні отримали погони - фото 9

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та