Майже шість сотень українських книжок передали подоляни воїнам

В рамках Всеукраїнської акції "Бібліотека українського воїна" хмельничани теж збирали україномовну літературу
Depo.
4 липня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua
Майже шість сотень українських книжок передали подоляни воїнам
Майже шість сотень українських книжок передали подоляни воїнам

В рамках Всеукраїнської акції "«Бібліотека українського воїна", метою якої є збір вітчизняної та світової художньої літератури українською мовою, науково-популярних видань з історії Української держави, Збройних сил, що слугуватиме патріотичному вихованню та підвищенню освітнього рівня військовослужбовців, організації їх змістовного дозвілля, бібліотеки Хмельниччини продовжують активно долучатися до збору літератури.

Як повідомили Depo.Хмельницький в прес-службі ОДА, координатором акції у Хмельницькій області є Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Миколи Островського.

Впродовж шести місяців цього року в акції взяли участь 315 бібліотек та 165 користувачів бібліотек, небайдужих жителів міст і сіл Хмельниччини. Зібрано та передано до Будинків офіцерів та військових частин області 588 примірників книг сучасних українських авторів та українських класиків, історичної, науково-популярної, довідкової літератури, що сприятиме задоволенню культурних та естетичних запитів всіх категорій військовослужбовців, членів їх сімей та працівників Збройних Сил України.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький