UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже півмільярда гривень соціального податку надійшло від підприємців Хмельниччини

Індикативне завдання виконано на 103,5%, а це означає, що додатково на "соціалку" спрямовано 16,4 мільйона гривень

Майже півмільярда гривень соціального по…

Роботодавці області спрямували на соціальні потреби майже півмільярда гривень ЄСВ, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ДПС області.

З початку 2020 року роботодавці Хмельниччини сплатили 481 мільйон гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. При цьому індикативне завдання виконано на 103,5%, а це означає, що додатково до індикативного завдання на "соціалку" спрямовано 16,4 мільйона гривень.

"Пріоритетом діяльності податкової служби області є постійний і системний контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам та інших доходів громадянам для забезпечення державою повноти і своєчасності здійснення пенсійних та різноманітних соціальних виплат. Адже соціальні гарантії кожного працюючого безпосередньо залежать від податкової дисципліни його роботодавця. Лише легальне робоче місце гарантує виплати працівнику у разі настання страхового випадку та майбутнє пенсійне забезпечення", - наголошуєзаступник начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Вячеслав Семенюк.

У 2020 році розмір мінімального внеску становить 1039,06 гривень. Базова ставка ЄСВ дорівнює 22%. Єдиний соціальний внесок сплачується щоквартально, до 20 числа місяця, що настає за звітнім або щомісяця у вигляді авансового платежу до 20 числа.

Нагадаємо, майже 55 млн грн земельного податку надійшло в бюджети Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"