UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже 55 млн грн земельного податку надійшло в бюджети Хмельниччини

Фактично 48 млн грн сплатили юридичні особи, решта надійшло від фізосіб

Майже 55 млн грн земельного податку наді…
Фото Конкурент

За підсумками січня 2020 року до місцевих бюджетів області надійшло 53,4 мільйони гривень плати за землю. У порівнянні з минулорічними показниками обсяги сплати зросли на 11,6 мільйонів гривень, повідомили Depo.Хмельницький в пресслужбі ДПС області.

Індикативне завдання з надходження цього майнового податку виконано на 127%, тобто у грошовому виразі бюджети громад додатково отримали 11,4 мільйонів гривень.

Стосовно розподілу цього майнового платежу зазначимо, що 47,9 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – 5,4 мільйонів гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб.

Плата за землю – це бюджетоформуючий платіж територій Хмельниччини, тому його адміністрування під особливим контролем. Акцент у цьому напрямку роботи податківці ставлять на те, аби жоден гектар ріллі, пасовищ, земельних ділянок, які виділені під ведення бізнесу, не пройшов повз оподаткування.

"Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції активу громад, який повинен наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання. Легальна підприємницька діяльність, впорядкування земельних відносин з усіма землекористувачами та власниками земельних угідь і пильний контроль за податковою дисципліною тих, хто використовує землю задля комерційного зиску, – передумови бюджетного успіху громад", - каже в.о. начальника ГУ ДПС у Хмельницькій області Валерій Коновальчук.

Посадовець також зазначив, що податкова служба краю ретельно відпрацьовує інформацію органів місцевої влади щодо потенційних порушень у користуванні землею та вживає адекватних заходів задля забезпечення надходжень, які у кінцевому підсумку працюють на громаду та дають позитивні результати.

Нагадаємо, бюджети усіх рівнів жителі Хмельниччини в січні поповнили на 958 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"