Майже мільярд гривень сплатили фізособи Хмельниччини

За 5місяців з доходів працюючих подолян до зведеного бюджету сплачено понад 900 мільйонів гривень
Depo.
9 червня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
Майже мільярд гривень сплатили фізособи Хмельниччини
Майже мільярд гривень сплатили фізособи Хмельниччини

У січні-травні 2016 року працюючі жителі Хмельниччини сплатили 934 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Cума сплаченого податку з доходів подолян перевищує аналогічні показники минулого року на 151,7 відсотка, що в абсолютній величині становить 315 мільйонів гривень," – кажуть в прес-службі обласної ДФС.

При цьому до державної казни надійшло 245 мільйонів гривень ПДФО, відповідно у бюджети місцевих громад - 689 мільйонів гривень.

"Без сумніву, встановлення єдиної ставки ПДФО у 18 відсотків забезпечило рівні умови для сплати цього податку усіма працюючими. Водночас активним рушієм у створенні прозорих умов у сплату цього податку та забезпеченні його зростання є комплекс спільних заходів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ДФС у напрямку легалізації трудових відносин, - каже керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк. - Саме завдяки працюючим жителям Хмельниччини місцеві громади отримують найбільшу частку бюджетних коштів для вирішення соціально-економічних питань."

Кількість офіційно зареєстрованих працівників з початку року в області зросла на 12 тисяч осіб і на сьогодні становить 263 тисячі чоловік, які з отриманих доходів сплачують податок на доходи фізичних осіб.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та