ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 80 мільйонів гривень "спрощенці" "підкинули" в місцеві бюджети

У порівнянні з попереднім роком відрахування збільшилися на 43%
Depo.
16 березня 2016 15:31
ФОТО: depo.ua
Майже 80 мільйонів гривень "спрощенці" "підкинули" в місцеві бюджети
Майже 80 мільйонів гривень "спрощенці" "підкинули" в місцеві бюджети

З початку року юридичні та фізособи, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності сплатили до місцевих бюджетів 77,2 мільйона гривень, повідомляє Depo.Хмельницький за офіційним повідомленням прес-служби відомства.

Це на 23,3 мільйона гривень більше, ніж торік за аналогічний період. У сегменті надходжень домінують фізичні особи, якими перераховано до бюджетів територіальних громад 51,5 мільйона гривень єдиного податку. Від юридичних осіб - надійшло 15,6 мільйона гривень. Сільгосптоваровиробники поповнили місцеву казну сумою у 10,1 мільйона гривень.

"Маємо реальні перспективи, що додаткові кошти, які надходять на рахунки місцевих громад Хмельниччини поліпшать соціальні умови подолян, підуть на ремонт доріг та інших важливих об‘єктів регіону," – підкреслює керівник ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Важливо, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів територіальних громад, тож у такий спосіб платники єдиного податку спрямовують свої податки на розвиток та благоустрій місцевої громади.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та