Майже 250 новоспечених офіцерів-прикордонників з Хмельницького збираються на рубежі держави
У Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького готуються до 25 чергового випуску офіцерів-прикордонників
- Хмельницький
-
12 травня 2017 10:25
З 11 травня в Національній академії розпочалися заходи з розподілу офіцерів на посади, повідомляє Depо.Хмельницький.
Цьогоріч випускається 237 підготовлених офіцерів, у тому числі 26 жінок, за такими спеціальностями як: охорона та захист державного кордону, правоохоронна діяльність, правознавство, автомобільний транспорт та філологія.


Зазначимо, що серед випускників більшість брали участь в АТО і є учасниками бойових дій на Сході України. Державними нагородами нагороджено 3 випускника.
До розподілу робоча група, до якої доречі ввійшли представники управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби та керівники кадрів регіональних управлінь ДПСУ, вивчила склад випускників, проаналізувала проходження ними військової служби, врахувала попередню спеціальність та досвід служби, строки вислуги випускників у військовому званні, підготовала перелік вакантних посад для молодих офіцерів, які отримують перше офіцерське звання - "лейтенант".


Як розповів очільник вищого навчального закладу Держприкордонслужби генрал-майор Олег Шинкарук, процес розподілу випускників 2017 року проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності.


Розподіл проводиться за білетною системою та такими принципами та критеріями, як: екстериторіальності (випускник не розподілявся в регіон, де він вже служив, та до місця проживання батьків); тільки в прикордонні загони та на окремі посади в регіональні управління; офіцери, освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, не розподіляються в зону АТО; першочерговість у виборі місця служби офіцерам, які закінчують навчання з відзнакою - ця норма визначена Положенням про проходження військової служби; наявність сімейних обставин, які можуть впливати на проходження військової служби в одній із місцевостей; набуття права на отримання випускниками чергового військового звання.


"Розподіл по посадам проведиться в такій черговості: спершу випускники, які закінчують навчання з відзнакою - до прикордонного відділу, загону. Далі розподіл здійснюється за рейтингом," - деталізує начальник управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу генерал-майор Микола Маланчій.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:09У Хмельницькому частково не їздять тролейбуси через нестачу напруги
- 12:56В Хмельницькому п'яний водій збив двох дітей на "зебрі"
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 21:45Ексочільниця МСЕК з Хмельниччини, чиє збагачення стало резонансною справою, отримала часткову свободу пересування
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
Сектор

