ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 150 га землі вартістю більше 4 мільйонів гривень в Полонському районні повернули державі

Господарський суд скасував договір оренди землі, яку віддали на 35 років в оренду товариству з обмеженною відповідальністю
Depo.
25 червня 2015 09:32
ФОТО: depo.ua
Майже 150 га землі  вартістю більше 4 мільйонів гривень в Полонському районні повернули державі
Майже 150 га землі вартістю більше 4 мільйонів гривень в Полонському районні повернули державі

На Хмельниччині скасовано незаконне розпорядження РДА: землі вартістю 4,2 млн. грн. підлягають поверненню державі, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

 

Рішенням господарського суду Хмельницької області задоволено позов прокурора Полонського району, в якому  визнано незаконним та скасовано розпорядження РДА щодо договору оренди землі сільськогосподарського призначення.

 

"Райдержадміністрація пару років тому передала в оренду ТОВ на 35 років земельну ділянку площею 147 га для ведення підсобного сільського господарства, за рахунок земель державної власності",- розповів прокурор району Іван Комар.


При передачі землі всупереч законодавству не було проведено її обов’язкової нормативної грошової оцінки, необхідної для визначення розміру орендної плати.

 

Через суттєве заниження орендної ставки місцевий бюджет недоотримував щороку орієнтовно 116 тисяч гривень за користування вказаною земельною ділянкою. 

За позовом прокуратури 147 га землі вартістю 4,2 млн. гривень  повернуть у державну власність.

 

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua