ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Люстраційну перевірку пройшли трохи більше половини чиновників Хмельниччини

КВУ проаналізував процес очищення влади в області
Depo.
10 березня 2016 14:29
ФОТО: depo.ua
Люстраційну перевірку пройшли трохи більше половини чиновників Хмельниччини
Люстраційну перевірку пройшли трохи більше половини чиновників Хмельниччини

Обласний осередок Комітету виборців України промоніторив проведення люстрації як того вимагає закон "Про очищення влади", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

"Ми направили запити до прокуратури, поліції, облдержадміністрації, податківців та СБУ,щоб з’ясувати, як проходить цей процес на Хмельниччини, - каже представник КВУ в Хмельницькій області Юрій Ануфрієв. – Були здивовані не лише швидкими відповідями, а й змістом. А ось від управління СБУ в Хмельницькій області відповіді так і не дочекалися."

Експерт же з КВУ Катерина Дехтяр уточняє: "До прикладу, з відповіді Хмельницької обласної державної адміністрації виходить, що 51-52% посадовців вже пройшли перевірку, інші – менше половини – знаходяться в стані перевірки."

А ось у прокуратурі та Державній фіскальній службі перевірили маже усіх. У прокуратурі звільнили двох, у податковій – одного. Інша справа в поліції.

"Як відомо міліцію реформували в поліцію. Усіх 11 працівників, які потрапили під дію закону, було звільнено ще з лав міліції. Якщо зі 110 працівників, які ще не пройшли перевірки, будуть такі, які підлягають звільненню, то їх, безумовно звільнять," – змалював ситуацію заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУ Нацполіції в Хмельницькій області Володимир Жданов.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та