ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Лише кожна четверта дитина Хмельниччини зможе оздоровитися цього літа

Цьогоріч у Хмельницькій області планують забезпечити відпочинком та оздоровленням трохи більше 33 тисяч дітей шкільного віку. А це тільки четверта частина від загальної кількості дітей
Depo.
11 червня 2015 11:03
ФОТО: depo.ua
Лише кожна четверта дитина Хмельниччини зможе оздоровитися цього літа
Лише кожна четверта дитина Хмельниччини зможе оздоровитися цього літа

Причин різкого зменшення багато та й більшість таборів підготувати належним чином важко, пише Хмельницький.depo.ua зі слів начальника управління освіти Хмельницької міської ради Валерія Олійника.

"З метою організації оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків створено мережу закладів відпочинку: наметове містечко "Мандрівник" (с.Головчинці Летичівського району), міжшкільний табір "Прибузька республіка", 6 мовних та 4 табори з денним перебуванням при загальноосвітніх закладах", - каже головний освітянин міста. Таким чином школярі зможуть хоч якось з користю провести канікули.

Крім того, у 4 зміни працюватиме позашкільний навчальний заклад "Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс "Чайка" м.Хмельницький". До слова, єдиний комунальний заклад на Хмельниччині для оздоровлення дітей.

Цього літа тут зможуть оздоровитися до тисячі дітей, проте лише чверть із них - діти із малозабезпечених сімей - відпочиватимуть коштом міського бюджету. Для решти ж вартість складає 3200 грн за зміну.

Причиною різкого зменшення кількості дітей, що зможуть оздоровитися є Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці". Цей документ припинив фінансування оздоровлення та відпочинок дітей за рахунок коштів з Фонду.

Больше новин про життя Хмельниччини читайте Хмельницький.depo.ua