Лікарі Хмельниччини готуються до епідемії

Наскільки налагоджена робота медзакладів в період грипу з'ясовують уже зараз
Depo.
16 вересня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Лікарі Хмельниччини готуються до епідемії
Лікарі Хмельниччини готуються до епідемії

На Хмельниччині вживаються заходи для попередження розповсюдження ГРІ серед населення, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

Ситуацію з'ясовували заступник директора Департаменту охорони здоров’я Тетяна Косовська, провідні спеціалісти області, головний епідеміолог Олександр Мирний, головний лікар Хмельницької міської інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

З початку року захворюваність на грип збільшилась у 4 рази, кількість випадків гострих респіраторних інфекцій - на 4%.

Відтак проаналізували заходи щодо попередження розповсюдження ГРІ серед населення області та готовності стаціонарів до прийому пацієнтів. З-поміж іншого - посилення контролю за дотриманням санепідрежиму, готовність спеціального протиепідемічного режиму роботи за потребою, підготовка стаціонарів до надання медичної допомоги хворим на грип та ГРВІ, розгортання додаткових ліжок (їх передбачено 385).

Як зазначив головний епідеміолог ДОЗ Олександр Мирний, у передепідемічний період проводитиметься щеплення зареєстрованими протигрипозними вакцинами серед осіб груп ризику з дотриманням належних умов "холодового ланцюга" при транспортуванні вакцини в заклади та аптечні мережі. Очікується надходження зареєстрованої вакцини проти грипу "Ваксигрип" французького виробництва.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт