"Леви" пошматували хмельницьке "Поділля"

Подоляни розгромно поступились на виїзді у Львові

"Леви" пошматували хмельницьке "Поділля"…

ФК "Львів" з рахунком 4:0 у рідних стінах переміг хмельницьке "Поділля", повідомляє Depo.Хмельницький.

Спекотна погода наклала свій відбиток на гру, адже команди не одразу змогли пристосуватись до складних природних умов. Втім, швидше це прогнозовано зробили господарі.

Загалом матч проходив за значної переваги львів'ян, а подоляни грали від захисту на контратаках і мали свої нагоди, які не змогли реалізувати чи через спеку, чи через суто футбольні причини. Однак, як засвідчив весь минулий сезон - захист хмельничан стабільно не відзначається надійністю.

Відтак, у першому таймі за команду з міста Лева двічі відзначився Кисленко - він забив на 32 і 41 хвилинах. А по перерві господарі вразили ціль ще двічі. На 67 хвилині у ворота подолян поцілив Омельченко, а на 81 - Бухал філігранним ударом зі штрафного. Водночас, гості лише "натякали" на бажання відігратись, позаяк до реальної небезпеки біля воріт галичан не доходило.

Таким чином після трьох турів клуб з Хмельниччини має у своєму активі виїзну нічию у Вінниці, дві поразки і один заліковий бал, а наступний матч зіграє 5 серпня вдома проти "Скали" зі Стрию.

Нагадаємо, у минулому турі хмельничани програли на власному майданчику з рахунком 1:3 івано-франківському "Прикарпаттю".