Хмельницьке "Поділля" розпочало домашні матчі нового чемпіонату з поразки

Хмельничани за всіма статтями програли івано-франківському "Прикарпаттю" на власному майданчику

Хмельницьке "Поділля" розпочало домашні…

Приємно вразити власних вболівальників, попри запровадження платного входу на стадіон, у першому домашньому матчі нового чемпіонату хмельницькі футболісти не змогли, адже програли за всіма статтями гостям з Івано-Франківська, повідомляє Depo.Хмельницький.

Слід одразу зазначити, що ціна на вхідний квиток у 20 гривень відчутно не позначилась на підтримці вболівальників, позаяк трибуни головної арени стадіону були традиційно заповненими та активними.

А розпочався матч досить рівно, утім атаки "Прикарпаття" були гострішими, а господарі більше нав'язували боротьбу. Так, вже на старті поєдинку гості перевірили пильність Сергія Шевченка дальнім ударом, з яким кіпер господарів впорався.

"Поділля" відповіло ударом на удар, провівши небезпечну атаку, яку перед лінією карного майданчика гостей фолом проти Алішера Якубова спинили захисники "Прикарпаття".

Однак з розіграшем штрафного господарі "перемудрували", відтак гості перехопили "смугастого" та винесли його подалі.

А за кілька хвилин гравці "Прикарпаття" знову завдали небезпечного дальнього пострілу, який "потягнув" Сергій Шевченко, перевівши м'яч на кутовий. У свою чергу його розіграш створив напруження біля воріт подолян.

Утім на 19 хвилині матчу "Поділля" дещо несподівано вийшло вперед, реалізувавши першу небезпечну атаку. Зокрема, найкращий новачок минулого сезону Олександр Музичук, після вдалої скидки від Артема Макарченка в один дотик перевів "кулю" у ворота гостей.

Надалі перевагою міцно заволоділи гості, які твердо вирішили реабілітуватись за домашній розгром у попередньому турі від волочиського "Агробізнеса".

Власне, зрівняти рахунок "Прикарпаттю" вдалось досить швидко. Вже на 33 хвилині матчу після фолу на правому фланзі захисту хмельничан Кузьмин прямою подачею зі штрафного, яку у метушні в карному майданчику ніхто не зміг підкорегувати, перевів м'яч у ворота хмельничан.

А на останній хвилині першої половини зустрічі Ігор Худоб'як ударом головою у "шістку" воріт хмельничан завершив затяжну атаку гостей, вивівши "Прикарпаття" вперед.

По перерві хмельничани під тиском власних трибун великими силами пішли в атаку, намагаючись врятувати матч. І майже одразу "здійняли пожежу" біля воріт "Прикарпаття" - на 48 хвилині Алішер Якубов після стрімкої атаки влучив у поперечку. Це був другий після голу і останній по-справжньому небезпечний момент господарів у матчі.

Адже надалі гості вдалим пресингом відсунули гру від власного карного майданчика. Крім того, збивати темп матчу "Прикарпаттю" допомагали заміни та тактика "дрібного фолу". Таким чином "Поділля" надійно "загрузло" у захисних редутах суперників, а під кінець матчу втратило пильність. Спрацювала стара футбольна істина "не забиваєш ти, забивають тобі". На 89 хвилині стрімку контратаку суперників автоголом завершив Андрій Ліповуз.

Відтак, з рахунком 1:3 хмельничани програли першу домашню гру у новому сезоні в рамках футбольної першості України у Другій Лізі, а для дебютанта команди - захисника Степана Рижука, перший матч за новий клуб вийшов не надто вдалим. Але уся захисна лінія хмельничан надійністю знову не відзначилась.

А за тиждень на подолян чекає виїзд до міста Лева на двобій з однойменним клубом.

Нагадаємо, у минулому турі хмельницькі футболісти зіграли внічию на виїзді з вінницькою "Нивою".