Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки

Вишиванки та віночки вже носять і в повсякденному житті, а не тільки у святкові дні
Depo.
4 травня 2016 18:10
ФОТО: depo.ua
Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки
Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки

Ще рік тому дівчину у вишиванці та віночку сприймали за учасницю народного колективу, сьогодні ж – це звичне явище, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на kyiv.ridna.

В Україні налічують понад 77 видів вінків: різдвяні, вінок відданості, чернечий, вінок надії, вінок розлуки, вінок кохання.

Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки - фото 1
Не менше значення приділяли стрічкам, їх вимірювали по довжині коси і розрізали так, щоб її сховати.
Вінок дівчата носили до заміжжя, а на весілля одягали весільний вінок з барвінку, любистку та іншого зілля. Він охороняв наречену і символізував чистоту та цнотливість.

Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки - фото 2

Засватана дівчина носила вінок з барвінку, м’яти, шавлії та інших лікарських трав.
Вінок кохання плели з 13 років і до заміжжя з ромашки, цвіту яблуні й вишні та з квітучим гроном калини. У час розлуки дівчата дарували коханим вінок відданості з волошок в основі та квітучого любистку. Ті, кому не пощастило в коханні, плели віночки з волошок і польового маку, а ті, кого покинули заради іншої, – вінокрозлуки з первоцвіту і вересу.

Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки - фото 3

Вінок з білих лілій виплітали на смерть.
З віночком в українців пов’язано багато звичаїв і традицій. У кожній частині нашої країни, які в кожному селі та родині, вони інші.

Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки - фото 4

Віночки в тренді цього року. Їх одягають на фотосесії, вечірки, важливі заходи та вбудні дні, особливо прекрасні наречені у віночках з живих квітів.

Квіти у волоссі - знову в моді українські віночки - фото 5Квіти у волоссі завжди створюють особливий романтичний образ та підкреслюють жіночність. Носять квіти у волоссі сьогодні і маленькі дівчатка, і дорослі молодиці, і голлівудські модниці )

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький