Крок до зірок: Для новачків курсантів НАДПСУ розпочалась практично-військова підготовка (ФОТО)

Початок серпня для цьогорічних першокурсників видався досить насиченим - зі школярів-випускників вони переходять у статус майбутніх офіцерів

Серпень для новачків-курсантів видався досить насиченим: форма, зброя, нові знайомства та друзі, а на польовому навчальному центрі Національної академії Держприкордонслужби України розпочалась початкова практично-військова підготовка.

Курсанти-першокурсники НАДПСУ прибули до стін Альма-матер. Молоді юнаки та дівчата сповнені неабиякою жагою до нових знань та звершень вони стали на стежину "офіцерства". Це їхній перший крок до офіцерського життя - крок до перших зірок на погонах.

Цьогоріч право стати курсантами-прикордонниками здобули 370 вступників загальноосвітніх навчальних закладів України та військовослужбовців за контрактом Державної прикордонної служби України, серед яких 37 - дівчат.

"На сьогодні, Національна академія є провідним вищим військовим навчальним закладом нашої держави, яка забезпечує елітну підготовку найбільш конкурентоздатних, освічених, мотивованих фахівців нової генерації, тому й не дивно, що цього року конкурс на вступ був досить високим. Наша головна мета була набрати на навчання до академії лише найкращих та тих, хто дійсно гідний стати офіцерами Державної прикордонної служби України, і ми цього досягли," - зазначає ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук під час зустрічі з молодим поколінням.

Нині одягнувши форму прикордонника "першачки" стали повноправними членами великої курсантської сім'ї нашої Національної академії. У стінах Альма-матер у них розпочалось зовсім нове життя, сповнене цікавими пригодами та новими досягненнями. Тут вони здобудуть усі необхідні теоретичні знання та практичні уміння, стануть справжніми фахівцями своєї справи, захисниками державних рубежів та тими, ким пишатиметься український народ.

За доброю традицією на першокурсників очікує початкова практично- військова підготовка, яка триватиме протягом одного місяця на Польовому навчальному центрі академії. Це перший екскурс у військове життя, так би мовити - "перша сходинка" на якій розпочинається шлях курсанта.

Саме на Польовому навчальному центрі академії майбутніх офіцерів навчать відпрацьовувати алгоритм ведення тактичних дій під час умовного, наступального й оборонного бою. Вони отримають знання з питань вогневої, фізичної, інженерної, топографічної та гуманітарної підготовки. Попри нетривалий час перебування в новій для себе ролі, молоде поповнення Національної академії здобуде перші практичні навички в стройовій підготовці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook