UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кращим педагогам Хмельниччини призначили персональні премії

Грошово винагороду отримуватимуть 35 освітян обласного центру впродовж наступного навчального року

Кращим педагогам Хмельниччини призначили…

Призначити з 1 вересня 2019 року персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького – таке рішення ухвалили міські депутати, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби мерії.

Виплата премій проводитиметься впродовж навчального 2019-2020 року, з вересня до травня. За інформацією фінансово-економічного відділу Департаменту освіти та науки розмір щомісячної премії з 1 вересня 2019 року становить 50% від мінімальної заробітної плати (4123 грн), наразі це 2061,5 гривень. Від 1 січня 2020 року мінімальна заробітна плата зросте і становитиме 4723 грн, відповідно зміниться і розмір персональної премії – 2361,5 гривень.

Персональні премії Хмельницької міської ради у 2019 році отримуватимуть такі педагогічні працівники:

1. Бігус Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Хмельницького – переможець другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2019" у номінації "Вчитель інклюзивного класу" (І місце, 2019 р.); дипломант фінального етапу третього туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2019" у номінації "Вчитель інклюзивного класу" (2019 р.).

2. Білоус Вікторія Вікторівна, вчитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІІ місце, 2019 р.).

3. Бітюк Марина Юріївна, вчитель біології та екології навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце, 2019 р.).

4. Бородій Наталія Іванівна, вчитель хімії гімназії № 2 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІІ місце, 2019 р.).

5. Бубнова Неля Дмитрівна, вчитель географії та економіки Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку команди-переможця фінального етапу ХІV Всеукраїнського турніру юних економістів (ІІІ місце, 2018 р.).

6. Валькова Ольга Володимирівна, керівник гуртка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможця XV і XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики "Прес-весна на Дніпрових схилах" у номінації "Літературний твір" (два ІІ-х місця, 2017 р., 2018 р.).

7. Вільбіцька Валентина Петрівна, вчитель географії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 – лауреат другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2019" у номінації "Географія" (ІІІ місце, 2019р.).

8. Віркун Валерій Олексійович, вчитель біології Хмельницького навчально-виховного комплексу № 4 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (ІІІ місце, 2019 р.); за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України.

9. Грома Володимир Дмитрович, вчитель географії Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 імені Івана Огієнка – за розробку посібників, що мають гриф Міністерства освіти і науки України.

10. Дзюбій Катерина Вікторівна, вчитель історії Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (ІІ місце, 2019 р.).

11. Дяченко Аліна Михайлівна, вчитель історії навчально-виховного комплексу №10 м.Хмельницького – за І місце у фіналі ХV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів та вчителів "Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності" в номінації "Мультимедійні технології навчання" (2018 р.).

12. Жиляєва Юлія Сергіївна, заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця Всеукраїнських зональних змагань та чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (два І-х, чотири ІІ-х, три ІІІ-х місця, 2018 р.).

13. Заруденський Сергій Олексійович, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця Всеукраїнських зональних змагань та чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (три І-х, чотири ІІ-х, ІІІ місця, 2018 р.).

14. Кондрут Вікторія Вікторівна, заслужений тренер України з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців чемпіонату України з велоспорту (І, шість ІІ-х, десять ІІІ-х місця, 2018-2019 рр.).

15. Кондрут Віталій Ігорович, заслужений тренер України з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців Міжнародних змагань та чемпіонату України з велоспорту (І, п’ять ІІ-х місць, сім ІІІ-х місця, 2018 р.).

16. Костенко Тетяна Михайлівна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка "Народна художня творчість" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: "Україна – європейська держава" (ІІ місце, 2017 р.); ІV і V Всеукраїнської виставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" (ІІ місце, 2018 р., 2019 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу "Перлини мистецтва" (ІІ, ІІІ місця, 2018 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" (два ІІІ-х місця, 2017 р., 2018 р.).

17. Красюкова Маргарита Сергіївна, керівник Зразкового художнього колективу гуртка "Народна художня творчість" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців ІІІ і ІV Всеукраїнської виставки-конкурсу "Талановиті! Наполегливі! Успішні!" (два ІІ-х, ІІІ місця, 2017 р., 2018 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу "Перлини мистецтва" (ІІІ місце, 2018 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" (ІІІ місце, 2018 р.).

18. Мамчур Віктор Вячеславович, тренер-викладач з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможця чемпіонату України з велоспорту (сім І-х, ІІ місця, 2018-2019 рр.).

19. Михайлів Тарас Володимирович, вчитель історії технологічного багатопрофільного ліцею з загальноосвітніми класами м. Хмельницького імені Артема Мазура – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце у 2018 р., два ІІІ-х місця у 2019 р.).

20. Назарук Ірина Миколаївна, керівник гуртка образотворчого мистецтва "Юний художник" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка на тему: "Україна – європейська держава" (ІІІ місце, 2017 р.); Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу" (ІІІ місце, 2017 р.); VІІІ Міжнародного конкурсу "Перлини мистецтва" (І, ІІ місця, 2018 р.).

21. Новченкова Катерина Дмитрівна, вчитель хімії Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії (ІІ місце, 2019 р.).

22. Ободовська Лариса В’ячеславівна, методист Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – переможець Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів "Джерело творчості" у номінації "Методист – 2018" (ІІ місце, 2018 р.).

23. Осатюк Наталія Антонівна, вчитель української мови та літератури гімназії №2 м.Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІ місце, 2019 р.).

24. Попик Наталія Вікторівна, вчитель української мови та літератури Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце, 2019 р.).

25. Поцелуй Олена Володимирівна, вчитель німецької мови Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІІ місце, 2019 р.).

26. Рудь Наталія Миколаївна, керівник гуртка Народного художнього колективу хору "Тоніка" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів "Пісня над Бугом" (два І-х, ІІ, ІІІ місця, 2018 р.); ХVІ Всеукраїнського фестивалю української естрадної пісні "На крилах дитинства – 2018" (І місце, 2018 р.); ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості "Усі ми діти твої, Україно!" (Гран-прі, 2017 р.); ХV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю "Чорноморські ігри" (І місце, 2017 р.).

27. Савіцький Олег Миколайович, вчитель інформатики гімназії № 2 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (І місце, 2019 р.).

28. Сонник Інна Миколаївна, вчитель початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця ІV етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (І місце, 2019 р.).

29. Скорик Світлана Борисівна, вчитель обслуговуючої праці Хмельницького ліцею № 17 – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) (ІІІ місце, 2019 р.).

30. Стукалова Ірина Володимирівна, вчитель інформатики Хмельницького колегіуму імені Володимира Козубняка – за підготовку учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ місце, 2019 р.); учня-переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце, 2019 р.); двох учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (І та ІІІ місця, 2019 р.).

31. Фелонюк Віктор Володимирович, вчитель інформатики Хмельницької гімназії № 1 імені Володимира Красицького – за підготовку учнів-переможців ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (два ІІІ-х місця, 2019 р.).

32. Філіпчук Любов Іванівна, керівник гуртка культури мови та спілкування "Дивограй" Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва – за підготовку переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова "Світ надій – "Дивосвіт" у номінації "Читці" (три І-х місця, 2017 р.); Всеукраїнського фестивалю дитячих театральних колективів та майстрів художнього слова "Дивосвіт Мельпомени" у номінації "Читці" (ІІ, ІІІ місця, 2017 р.).

33. Цурський Дмитро Миколайович, тренер-викладач з велосипедного спорту дитячо-юнацької спортивної школи Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради – за підготовку переможців чемпіонату України, Всеукраїнських та Міжнародних змагань з велоспорту (три І-х, п’ять ІІ-х, три ІІІ-х місця, 2018-2019 рр.).

34. Юхимович Оксана Антонівна, вчитель економіки та математики навчально-виховного комплексу № 10 м. Хмельницького – за підготовку учня-переможця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (ІІІ місце, 2019 р.).

35. Яценюк Роман Вячеславович, керівник гуртка "Спортивний туризм" Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді – за підготовку команди-переможця 47-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму (два І-х місця, 2018 р.); вихованців-переможців 47-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму (ІІ та ІІІ місця, 2018 р.).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"