ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кожен четвертий АТОвець на Хмельниччині працевлаштувався за допомогою Центрів зайнятості

Майже тисяча демобілізованих армійців скористалися послугами обласної служби зайнятості

Depo.
11 жовтня 2018 10:31
ФОТО: depo.ua

Про це інформують в облдержадміністрації, передає Depo.Хмельницький.

"У разі звернення до служби зайнятості демобілізованим учасникам АТО надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, сприяння в пошуку роботи, в тому числі допомога в започаткуванні власної справи, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт, для бажаючих розглядається можливість професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації," - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

На Хмельниччині статус безробітного отримали 994 АТОвці, з них 210 - забезпечені роботою. Найчастіше за послугами до служби зайнятості області звертаються особи даної категорії віком від 35-44 років (36%); від 30-34 років (19%); від 25-29 років (18%); від 45-59 років (16%); від 19-24 років (11%).

Для тих, хто бажає працювати не за фахом, служба зайнятості пропонує професійне навчання під потреби роботодавця. До прикладу, 51 учасник АТО проходив навчання за професіями: електрогазозварник, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, кухар, оператор котельні, охоронник, підприємець-початківець тощо.

Водночас, хто мріє працювати "на себе" у центрах зайнятості надають допомогу щодо відкриття власної справи. Такою послугою з початку року скористалися 12 демобілізованих учасників АТО.

Станом на 1 жовтня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,4 тис.осіб, в тому числі 333 військовослужбовців - учасників АТО.

Нагадаємо, на Хмельниччині п'ять тисяч роботодавців мають потребу в кадрах.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook