На Хмельниччині п'ять тисяч роботодавців мають потребу в кадрах

В обласній службі зайнятості, тим часом, роботу шукають 10 тисяч краян

Понад 5 тисяч роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у працівниках, повідомили Depo.Хмельницький у відомстві.

У січні-серпні 2018 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися більше 26 тис. безробітних громадян, у тому числі 918 учасників АТО та 134 безробітних з числа вимушено переміщених осіб (ВПО) з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

"Завдяки активній співпраці з роботодавцями, кількість вакансій у 2018 році зросла на 13,3% порівняно з 2017 роком, - каже директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня. - За сприянням обласної служби зайнятості було працевлаштовано майже 16 тис. осіб, в тому числі 9,2 тис. зареєстрованих безробітних."

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за направленням центрів зайнятості 3,4 тис. осіб проходили професійне навчання за 218 професіями та напрямами.

На початок вересня кількість зареєстрованих безробітних становила майже 10 тисяч осіб, в тому числі 312 військовослужбовців - учасників АТО та 43 особи з числа внутрішньо переміщених.

Серед безробітних 55,3% складали жінки, 31,2% - молодь віком до 35 років, 44,2% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 45,2% зареєстрованих безробітних - сільські мешканці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький