ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Командувач Сухопутних військ перевірив, як зберігають ракети та боєприпаси на Хмельниччині (ФОТО)

Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко відвідав з робочим візитом Хмельниччину

Depo.
16 травня 2018 12:32
ФОТО: depo.ua

Як повідомив прес-офіцер ООС Андрій Агеєв, командувач Сухопутних військ проінспектував зенітну технічну ракетну базу, що дислокується у Старокостянтинівському військовому гарнізоні на Хмельниччині, передає Depo.Хмельницький.

В рамках робочої поїздки командувач взяв участь у зборах керівного складу служб озброєння органів військового управління, начальників баз, складів зберігання озброєння та боєприпасів та військових частин, що безпосередньо підпорядковані Сухопутним військам.

Генерал-полковник Сергій Попко звернув увагу учасників зборів на неухильне виконання законодавства України та відомчих керівних документів щодо організації зберігання та ведення обліку ракет та боєприпасів на базах, складах РАО, виконання заходів безпеки, дотримання вимог організації багаторівневої системи їх охорони та оборони, виконання заходів пожежної безпеки на об'єктах зберігання боєзапасу, тощо.

Крім того, командувач Сухопутних військ ознайомився зі станом справ у гарнізоні, з розміщенням військових частин, побутовими умовами військовослужбовців, станом фондів та будівель. Провів робочу зустріч з міським головою Миколою Мельничуком на предмет сприяння і підтримки місцевої влади щодо розширення меж Старокостянтинівського гарнізону та можливого розміщення в районному центрі кількох нових військових підрозділів.

Нагадаємо, нещодавно міністр оборони відзначив позитивні зрушення на військовому арсеналі на Хмельниччині.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook