ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Колишні посадовці Хмельницької АЕС відшкодують вкрадені 23,5 мільйона

Суд зобов'язав трьох екс-посадовців Хмельницької АЕС повернути державі 23,5 мільйона гривень
Depo.
21 серпня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua
Колишні посадовці Хмельницької АЕС відшкодують вкрадені 23,5 мільйона
Колишні посадовці Хмельницької АЕС відшкодують вкрадені 23,5 мільйона

Як повідомили Depo.Хмельницький у прес-службі обласної прокуратури, судами усіх інстанцій засуджено трьох колишніх службових осіб відособленого підрозділу „Хмельницька атомна електрична станція" за зловживання службовим становищем, службове підроблення та службову недбалість, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст. 364, ч.2 ст.366, ч.2 ст. 367 КК України).

Їх визнано винними у тому, що внаслідок злочинних дій цих посадовців з державної власності за підробленими документами вибуло обладнання атомної станції на загальну суму понад 15 млн гривень.

Крім того, всупереч встановленого порядку ведення договірної роботи на підприємстві, без обґрунтування цін на товарно-матеріальні цінності, матеріали та послуги, засудженими було укладено договір з ВГЦ "Піраміда", в результаті чого на ВП "ХАЕС" поставлені запчастини та матеріали за завищеними цінами.

Це призвело до заподіяння шкоди інтересам держави в особі Хмельницької атомної електростанції на загальну суму більше 8,5 млн гривень.

З метою відшкодування завданих злочинами збитків державному підприємству НАЕК „Енергоатом" відособленому підрозділу „Хмельницька атомна електрична станція" прокуратурою області заявлено позов до трьох засуджених працівників згаданого підприємства.

Рішенням апеляційного суду 20 серпня позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі та стягнуто з колишніх посадовців ХАЕС 23,5 млн гривень спричиненої державі шкоди.

Більше про шахраїв - на khm.depo.ua