ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київські фірми оштрафував Хмельницький Антімонопольний комітет

Загальна сума штрафу на двох - 68 тисяч грн
Depo.
29 липня 2015 14:28
ФОТО: depo.ua
Київські фірми оштрафував Хмельницький Антімонопольний комітет
Київські фірми оштрафував Хмельницький Антімонопольний комітет

Між товариствами існують тісні ділові та економічні зв'язки.
У 2012 році товариства ТОВ "Бел Оіл" та ТОВ "БРСМ-Нафта" узгодили дії під час проведення відкритих торгів відділом освіти Шепетівської райдержадміністрації із закупівлі нафтопродуктів, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на видання "Всім".

Антимонопольщики з'ясували, що ТОВ "БРСМ-Нафта" брло участь у процедурі закупівлі формально для забезпечення перемоги ТОВ "Бел Оіл". А головний бухгалтер ТОВ "БРСМ-Нафта" одночасно договором надавала ТОВ «Бел Оіл» бухгалтерські та консультаційні послуги щодо проведення процедур закупівель.

"Для підтвердження якості предмету закупівлі ТОВ "Бел Оіл" та ТОВ "БРСМ-Нафта" надали однакові сертифікати відповідності та паспорти якості продукції», - каже голова відділення Віталій Олуйко.

У 2014 році ТОВ "БЕЛОІЛ" та ТОВ "БРСМ-НАФТА"вже були раз оштрафовані. Тоді - на 170 тисяч гривень за узгодження товариствами дій під час проведення у 2012 році Шепетівською центральною районною лікарнею процедури відкритих торгів на закупівлю рідких продуктів нафтоперероблення.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Хмельницький.