Киянину таки доведеться повернути землі на Кам'янеччині

Загальна вартість незаконно орендованих наділів – майже 18 мільйонів гривень
Depo.
22 вересня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua
Киянину таки доведеться повернути землі на Кам
Киянину таки доведеться повернути землі на Кам'янеччині

Суд вищої інстанції підтримав позицію прокуратури Кам'янеччини щодо повернення державі незаконно орендованих земель вартістю майже 18 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Ухвала Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ залишила без змін рішення апеляційного суду Хмельницької області, яким задовільнили позов прокуратури Кам’янеччини та скасувала 11 незаконних наказів Головного управління Держземагентства в області і визнала недійсними 11 договорів оренди землі, - інформують в прес-службі відомства.

За інформацією заступника керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександра Гончара, жителю м. Києва, з порушенням процедури набуття права оренди на земельні ділянки для фермерського господарства, у 2015 році затвердили проекти землеустрою та передали в оренду більше 810 га земель на території Колодіївської сільської ради Кам’янець-Подільського району.

"Земельні ділянки надали без належного обґрунтування фермером необхідності отримання таких великих площ, можливості ведення фермерського господарства без наявності сільськогосподарської техніки та інших засобів обробітку землі, - каже  Олександр Гончар. - Окрім цього, спірні землі надано в оренду не єдиним масивом, як того вимагає закон, а розташовані на значній відстані одна від одної та за межами населених пунктів сільради."

 Тепер більше 810 га земель підлягають поверненню до державної власності.

 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт