ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику

Самі божевільні вчинки, скоєні заради любові
Depo.
24 березня 2016 17:26
ФОТО: depo.ua
Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику
Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику

Історія знає безліч прекрасних і трохи божевільних романтичних подвигів, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на AdMe.ru.

В ім'я любові люди готові розпускати гроші, ризикувати кар'єрою, здоров'ям і навіть власним життям. З божевільних вчинків і зворушливих моментів складаються прекрасні історії кохання, про яких хочеться пам'ятати і розповідати.

Дощ з пелюсток троянд.

Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику - фото 1

Якось одна дівчина з Бразилії вийшла на вулицю під час зливи. Але з неба не падали краплі води, а справжні червоні троянди. Виявляється, таким божевільним способом закоханий у неї хлопець вирішив зізнатися в любові. Він скинув на її будинок цілих 100 кілограмів троянд.

Престол за улюблену

Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику - фото 2

Він був королем всього 326 днів, але зустріч з простою американкою перевернула все його життя. Він полюбив її і вирішив пов'язати з нею своє життя, чого б йому це не коштувало. Йому довелося відректися від престолу, сім'я відвернулася від нього. Вони оселилися в Булонському лісі далеко від цікавих, з єдиним бажанням — щоб ніхто не заважав їх щастя, придбаного з таким трудом. Вони жили в затворництві, ні на хвилину не прощаючись один з одним.

Серенада під сирену "швидкої".

Кілька вчинків, які підкорили серця і змусили по-іншому поглянути на романтику - фото 3

Спритний італієць викрав машину швидкої допомоги, щоб заспівати під вікнами коханої серенаду. Але сусіди викликали поліцію. На питання, навіщо йому знадобилася ця машина, він сказав, що для виконання серенади потрібно музичний супровід, а він не вміє грати.

Любов, як у кіно.

В одному місті напередодні 8-го Березня вирішили зробити невеличкий експеримент і надихнути чоловіків на особливі вітання. На одній з центральних вулиць був поставлений незвичайний кіоск "Раффаелло", щоб знайти того, хто наважиться на справжній подвиг заради своєї коханої. І ось такий вийшов вражаючий результат:

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький