Хмельницький вйськовий шпиталь отримав волонтерську допомогу
Відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії госпіталю тепер має сучасний лазерний терапевтичний апарат "Ліка-терапевт М"
- Хмельницький
-
25 березня 2020 19:25

Відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Хмельницького військового госпіталю отримало сучасний лазерний терапевтичний апарат "Ліка-терапевт М". Його передав шпиталю в подарунок волонтер Петро Павленко, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на АрміяInform.
Начальник відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії Хмельницького військового госпіталю підполковник медичної служби Олександр Мартинюк каже, що за допомогою цього апарату, у комплексі з іншими заходами, значно успішніше можна лікувати різні хронічні захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинні, гастроентерологічні недуги.
"Апарат "Ліка-терапевт М" призначений як джерело лазерного випромінювання видимого та інфрачервоного спектрів під час процедур лазерної і фотодинамічної терапії. Покращує обмінні процеси на клітинному рівні, стимулює імунітет. Ми й раніше мали в арсеналі подібні прилади. Але то старі моделі, які давно віджили своє," — дякуючи волонтерам і небайдужим громадянам за допомогу, каже Олександр Мартинюк.
Начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник підкреслив, що Петро Павленко — давній друг військово-медичного колективу, допомагав шпиталю ще до війни, а з 2014-го і поготів: "Петро Михайлович допомагає нам і сьогодні. Загалом, завдяки підтримці його команди волонтерів, надана допомога обчислюється сотнями тисяч гривень. Це — медичне обладнання, будматеріали, фінансова підтримка запуску вантажно-пасажирського ліфта в лікувальному відділенні. Жодне професійне свято чи масштабні заходи, приміром, конкурс "Берегиня в погонах", — не минають без цінних подарунків і оберемків із квітами від Петра Павленка. Нам важливо знати і розуміти, що є люди, які в разі потреби підставлять надійне плече".
Сам добродійник небагатослівний і скромний. Каже, що допомагати військовим лікарям, які повертають до життя і ставлять на ноги захисників України, — святий обов’язок його та команди волонтерів.
Нагадаємо, Хмельницький військовий шпиталь працює в епідеміологічному режимі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 17:55 Кравченко: 57 прокурорів зі статусом інвалідності були звільненні після перевірок
- 12:39Двоє чоловіків жорстоко зґвалтували неповнолітню на Хмельниччині ФОТО
- 21:22На Хмельниччині впала вітровимірювальна вишка, один працівник загинув, інший травмувався
- 20:23Крупа на волі: За ексголову Хмельницької МСЕК, що оскандалилася на незаконному збагаченні, врешті-решт внесли заставу
- 08:27В ніч на 10 вересня Хмельниччину атакували ракети. Завдано руйнувань, поранено трьох людей
- 08:35Вналідок вибуху гранати в Хмельницькому чоловіку відірвало руку. Є ще поранений
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:52Фатальна цигарка: На Хмельниччині в пожежі загинув власник квартири (ВІДЕО) Відео
- 10:33Сьогодні вночі Хмельниччина зазнала чергової атаки з неба
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 10:21На Хмельниччині згоріли двоє людей у власній домівці
- 16:05 Майже рік просиділа під вартою: Скандальній ексголові Хмельницької МСЕК Крупі дозволили вийти під заставу
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 19:59Наслідки атаки: Під завалами у Хмельницькому знайшли тіло чоловіка
- 08:05Хмельниччина зазнала масованої атаки ракет та дронів вночі 3 вересня ФОТО
- 20:37Молодик з Хмельниччини намагався вивезти за кордон бурштину на пів мільйона гривень (ФОТО) ФОТО
- 11:44У Хмельницькому озброєний чоловік напав на військового
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні