Без послуг цивільним і відвідувань: Хмельницький військовий шпиталь працює в епідеміологічному режимі
Розпочалися заходи з недопущення занесення й поширення у військових частинах ЗС України випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19
- Хмельницький
-
17 березня 2020 19:21

Хмельницький військовий шпиталь перейшов на роботу в посиленому протиепідемічному режимі. Так тут розпочалися заходи з недопущення занесення й поширення у військових частинах ЗС України випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на АрміяInform.
Адміністрація закладу відмовила у наданні платних послуг цивільному населенню, заборонила відвідування хворих. Марлеві маски медперсонал пошив собі сам, заводських бракує. Пацієнти харчуються не в їдальні, а індивідуально в палатах, аби уникати скупчення на період їди.
"Без паніки, спокійно працюємо з військовослужбовцями, ветеранами, військовими пенсіонерами тощо. Перейшли на масковий режим, замінюємо їх що три години," — каже начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.
За словами лікаря, інфекційне відділення госпіталю розширили. Його об’єднали з ЛОР, створивши таким чином відділення на 50 ліжкомісць. ЛОР-відділення тимчасово розташують на базі хірургії та неврології.
"В інфекційному відділенні обладнали одну палату інтенсивної терапії, в якій можемо у разі потреби розмістити пацієнтів з ускладненою формою перебігу коронавірусної інфекції. Тобто це ті хворі, які потребуватимуть цілодобового моніторингу. Палата обладнана апаратом штучної вентиляції легенів для пролонгованої вентиляції, кардіомонітором, дефібрилятором, кисневим концентратором, пульсоксиметром," — розповідає начальник шпиталю.
Є, однак, певні проблеми із забезпеченням індивідуальними засобами захисту: медичними респіраторами й масками, захисними костюмами. Засобами для дезінфекції Хмельницький військовий госпіталь забезпечений на 100 %.
У Хмельницькому гарнізоні затверджено й діє план профілактичних і протиепідемічних заходів з недопущення занесення й поширення у військових частинах та установах випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 з чіткими вказівками й інструкціями командирам.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:10На Хмельниччині працювала ППО: Є збиті цілі
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео
- 14:23Електронні сервіси ДМС України - зручно, прозоро та сучасно
- 10:25Зливав росіянам інформацію щодо бойових вильотів авіації ЗСУ на Хмельниччині: СБУ затримала ворожого інформатора
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 20:42На Хмельниччині приватне підприємство торгувало фактично отруйною водою під виглядом мінеральної (ВІДЕО) Відео
- 12:39В Хмельницькому лікарка вимагала 3000 доларів за встановлення групи інвалідності
- 15:33На Львівщині прикордонники виявили жителя Хмельниччини, який перебував у розшуку
- 10:28 На Хмельниччині затримали агента РФ, який наводив ракети на аеродроми ЗСУ на заході України ФОТО
- 09:14У Кам'янці-Подільському близько 100 людей напали на авто ТЦК
- 23:34Як проходить професійне осушення приміщення після затоплення у Києві Актуально
- 22:45Старокостянтинів - одна з гарячих точок цієї повітряної війни, - Стефанчук
- 20:20П'ятеро ділків з Буковини і Хмельниччини організували схему ухиляння від мобілізації (ФОТО) ФОТО
- 13:00Як правильно оновлювати та модернізувати готове складання Інновації
- 21:01Вогонь у Хмельницькому знищив та пошкодив кілька автівок
- 15:16ТОП-10 авто зі США у 2025 році Актуально
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 20:34Посадовець з Хмельниччини попався на оформленні фіктивної інвалідності ФОТО