Без послуг цивільним і відвідувань: Хмельницький військовий шпиталь працює в епідеміологічному режимі

Розпочалися заходи з недопущення занесення й поширення у військових частинах ЗС України випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19

Без послуг цивільним і відвідувань: Хмел…

Хмельницький військовий шпиталь перейшов на роботу в посиленому протиепідемічному режимі. Так тут розпочалися заходи з недопущення занесення й поширення у військових частинах ЗС України випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на АрміяInform.

Адміністрація закладу відмовила у наданні платних послуг цивільному населенню, заборонила відвідування хворих. Марлеві маски медперсонал пошив собі сам, заводських бракує. Пацієнти харчуються не в їдальні, а індивідуально в палатах, аби уникати скупчення на період їди.

"Без паніки, спокійно працюємо з військовослужбовцями, ветеранами, військовими пенсіонерами тощо. Перейшли на масковий режим, замінюємо їх що три години," — каже начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

За словами лікаря, інфекційне відділення госпіталю розширили. Його об’єднали з ЛОР, створивши таким чином відділення на 50 ліжкомісць. ЛОР-відділення тимчасово розташують на базі хірургії та неврології.

"В інфекційному відділенні обладнали одну палату інтенсивної терапії, в якій можемо у разі потреби розмістити пацієнтів з ускладненою формою перебігу коронавірусної інфекції. Тобто це ті хворі, які потребуватимуть цілодобового моніторингу. Палата обладнана апаратом штучної вентиляції легенів для пролонгованої вентиляції, кардіомонітором, дефібрилятором, кисневим концентратором, пульсоксиметром," — розповідає начальник шпиталю.

Є, однак, певні проблеми із забезпеченням індивідуальними засобами захисту: медичними респіраторами й масками, захисними костюмами. Засобами для дезінфекції Хмельницький військовий госпіталь забезпечений на 100 %.

У Хмельницькому гарнізоні затверджено й діє план профілактичних і протиепідемічних заходів з недопущення занесення й поширення у військових частинах та установах випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 з чіткими вказівками й інструкціями командирам.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"