UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Хмельницький обласний архів опинився "під прицілом" Антимонопольного комітету

Державному архіву Хмельницької області рекомендували припинити дії з ознаками зловживання монопольним становищем

Хмельницький обласний архів опинився "пі…

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало Державному архіву Хмельницької області припинити дії з ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби АМКУ.

У тервідділенні АМКУ повідомили, що до антимонопольників поскаржилися громадяни, котрим держархів відмовив у наданні копій оцифрованих раніше документів на електронну адресу за допомогою файлообмінника. В АМКУ вважабть, що такі дії містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 2 статті 50 та частиною першою статті 13 Закону України "Про захист економічної конкуренції" у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем, шляхом вчинення дій, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку

Державний архів повинен проінформувати про вжиті заходи протягом місяця.

Додамо, що  2019 році Державний архів Хмельницької області запропонував громадянам оплатити копії архівних документів у електронній формі за тарифом, як за створення (оцифрування) нових електронних копій документів. При цьому на час подання звернень такі оцифровані електронні копії вже були створені. На виконання рекомендацій Державний архів Хмельницької області припинив стягувати плату за надання копій вже оцифрованих документів як за створення нових документів.

Нагадаємо, в АМКУ  звинуватили владу Хмельницького в обмеженні прав перевізників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"