Керівництво навчальних закладів Хмельницького "перетрусять"

З деякими керівниками шкіл і садочків контракт не подовжуватимуть
Depo.
15 липня 2016 09:40
ФОТО: depo.ua
Керівництво навчальних закладів Хмельницького "перетрусять"
Керівництво навчальних закладів Хмельницького "перетрусять"

Деяких керівників шкіл та ДНЗ Хмельницького міська влада залишить без роботи, передає Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Третина шкіл і дитсадків Хмельницького отримає нових директорів.

15 липня закінчуються трудові договори із 10 директорами шкіл та 12 директорами садочків Хмельницького. Серед педагогів шириться інформація, що договори з чинними директорами продовжуватись не будуть, а колективам навчальних закладів запропонують нові кандидатури очільників.

До міської ради уже почалося "паломництво" педагогів на підтримку чинних керівників.

Міський голова Олександр Симчишин це підтвердив, щоправда, він наголосив, що такий процес – природній і закономірний. Адже контракт директора школи має чітко вказаний термін, і особа працює "від і до", форма продовження контракту не передбачена.

"В більшості навчальних закладів будуть укладатись контракти з новими людьми, які раніше в тих школах директорами не були. І не обов’язково працювали. Коли контракт закінчується, людина має бути свідома того, що вона закінчила свій термін перебування на посаді", – прокоментував міський голова.

Симчишин також наголосив, що необхідно впорядкувати ситуацію з батьківськими внесками в навчальних закладах.

Мер зауважив, що є колективна заява від батьків одної з шкіл, де директор вимагає хабарі за те, щоб дитину взяли в школу. Також про хабар за вступ дитини до школи йому розповідав навіть депутат міської ради.

Контракти із новими кандидатами будуть укладатись лише на рік із тримісячним випробувальним терміном. Перед цим кандидати пройдуть обговорення в педагогічних колективах навчальних закладів. Якщо нові директори не проявлять себе – з ними легко попрощаються.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький