ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидат у мери Хмельницького відзначився на День міста

Безкоштовні фотосесії, дискотеки та повітряні кулі - все це під гаслом "Ми - хмельничани, пишаймося цим" кандидата у мери Олександра Підмурняка
Depo.
28 вересня 2015 08:28
ФОТО: depo.ua
Кандидат у мери Хмельницького відзначився на День міста
Кандидат у мери Хмельницького відзначився на День міста

Як повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на НГП, згідно з Закном України "Про місцеві вибори" (ч. 4 ст. 60), забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора місцевої організації партії, яка є суб'єктом виборчого процесу, політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує 5 % розміру мінімальної заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг.

Після офіційної реєстрації кандидатів у відповідних ТВК у їхніх "добрих справах" можуть вбачатися ознаки підкупу виборців.

Кандидат у мери Хмельницького Олександр Підмурняк "засвітися" на День міста широкою рекламою та нечуваною благодійністю.

Протягом 26-27 вересня за підтримки ініціативної групи Підмурняка були проведені тематичний парк розваг, де містяни мали змогу безплатно сфотографуватися з героями мультфільмів, спостерігати за розважальною програмою за участю танцювальних колективів, запускати повітряні кулі, насолодитися дискотекою за участю ді-джеїв міста.

Всі заходи проходили під гаслом Між іншим, у Хмельницькому з таким гаслом розміщені білборди із зображенням кандидата у мери Олександра Підмурняка.

Хмельницька міська виборча комісія зареєструвала Олександра Підмурняка кандидатом на посаду міського голови Хмельницького.

Про виборчі перегони читайте на Depo.Хмельницький.