Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців

Військовослужбовці Центру розмінування ГУ оперативного забезпечення Збройних Сил України, отримали сертифікати міжнародного зразка
Depo.
9 липня 2016 10:31
ФОТО: depo.ua
Канадські інструктори вивчили ще 14 кам
Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців

 8 липня, в Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у місті Кам’янець-Подільський, 14 українських військовослужбовців отримали від інструкторів Збройних Сил Канади сертифікати міжнародного зразка про завершення базового курсу із знешкодження саморобних вибухових пристроїв, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку у Фейсбук Андрія Агеєва.

Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців - фото 1

За словами заступника начальника Центру розмінування підполковника Олега Гаврилюка, військовослужбовці зможуть навчати та передавати отримані під час курсу знання своїм товаришам та бойовим побратимам.

Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців - фото 2

"Вони стануть своєрідним провідником та поширювачем загальносвітової системи знань з правил знешкодження та знищення саморобних вибухових пристроїв, якою користуються найрозвинутіші країни світу", - додав офіцер. 

Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців - фото 3

Кращим слухачем курсу визнано старшого лейтенанта Богдана Антонюка.
Загалом за час перебування в Центрі розмінування, з вересня 2015 року, канадські військові інструктори підготували за стандартами НАТО 103 українських сапера.

Канадські інструктори вивчили ще 14 кам'янець-подільських військовослужбовців - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький