Кам'янецький військовий ліцей може "переїхати"

Ліцей, що знаходиться на території військового училища, може змінити адресу
Depo.
28 вересня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецький військовий ліцей може "переїхати"

Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, який зараз знаходиться на території колишнього військового училища, може знайти нове місце розташування, передає Depo.Хмельницький.

Як повідомили в прес-службі Кам'янецької мерії, на сьогодні є рішення командування Генерального штабу Збройних сил України про створення на базі Кам’янець-Подільського військового училища (до літа 2017 р.) навчального центру для тисячі військових. У перспективі – ще й факультету військової підготовки також приблизно для такої кількості військовослужбовців. Відповідної директиви поки що немає. 

Оскільки значну частину площ військового училища займає ліцей, готуватися до "переселень" варто вже сьогодні, адже рішення тягне за собою виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації, а далі – й реконструкцію приміщень, перенесення виробничих майстерень тощо.

Начальник військового ліцею Олександр Рощук каже, що його заклад лише "за" переселення – про це він мріяв давно. Можливим варіантом для цього можуть послужити приміщення колишнього ВПУ №14. Однак і для цього треба передбачити фінансування. Кошти можуть бути виділені з обласного бюджету.

Позиція міста в цьому питанні одна – необхідно зберегти  ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, створивши для навчання гідні умови.

Для успішної реалізації цієї програми необхідно прискорити рішення Кабміну про передачу будівель ПТУ у власність обласної ради, а також добра воля у прийнятті рішень депутатів обласної ради.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт