ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кам'янецький музей-заповідник поповнився раритетою зброєю

Правоохоронці вилучили коллекцию зброї у громадянина, що незаконно зберігав її та мав намір відправити за кордон
Depo.
12 червня 2015 09:58
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецький музей-заповідник поповнився раритетою зброєю

Двадцять сім унікальних одиниць зброї XIX-XX століття, серед якої - кинджали, кавалерійські шаблі, палаші, шаблі, займуть гідне місце в экспозициях Кам'янець-Подільського державного історичного музею-заповідника, повідомляє Хмельницький.depo.ua з посланням на сайт Кам'янець-Подільської міськради

Усю цю зброю правоохоронці вилучили в кам'янчанина, що уже травили час незаконно її зберігав та мав намір продати зарубежном колекціонерам.

"Сьогодні вся ця зброя законно стає колекцією музею. Гарні традиції ведення музейної справи і те, що Кам'янець-Подільський є флагманом розвитку туризму спонукало нас до поповнення його експозиційних матеріалів. Місто демонструє вміння підтримувати традиції не лише Поділля, а й України, тому органи внутрішніх справ й надалі сподіваються на тисну співпрацю", - зазначив начальник управління міліції Хмельницької області Микола Семенишин.
Директор же музею Віктор Травінський зазначив, що за часи Незалежності України ще ніхто не передавав їм таких великих "подарунків". Більшість конфіскованих виробів оригінальні, але зброя ще повинна пройти ретельний огляд із залученням відповідних фахівців.

Найдавніший експонат виготовлений у Франції в 1874 році. Орієнтовна вартість усієї колекції на "черному ринку" склада майже чверть мільйона гривень.

Одразу ж після офіційного підписання акту передачі колекції, працівники музею почали вивчати унікальність зброї та її характеристики.

Більше новин про життя регіону читайте на сайті Хмельницький.depo.ua