Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами

Сьогодні контрактники присягнули на вірність українському народові
Depo.
3 вересня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua
Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами
Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами

У Кам’янці-Подільському 308-й окремий інженерно-технічний батальйон поповнився новими бійцями, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є".

Урочисто склали присягу на вірність Українському народові 11 воїнів-контрактників. За словами командира батальону полковника Леоніда Матвєєва, підрозділ виконував бойові накази з честю на першій і нульовій лінії оборони на території Луганської та Донецької областей упродовж півтора року без ротацій. Саме його бійці будували на передовій фортифікації, укріплюючи позиції української армії.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 1

"Тоді це були мобілізовані військовослужбовці, зараз це новий колектив. Ми звільнили 5-ту хвилю, зараз шосту будемо. Це вже військовослужбовці за контрактом, нові, яких навчаємо," - зазначив полковник Леонід Матвєєв.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 2

"Я пригадую кожен крок становлення 48-ї бригади. На моїх очах, через моє серце ви проходили у становленні. Було важко, і зараз, дивлячись на молоді обличчя, які вливаються у цей славетний колектив 308-го інженерного батальйону, радію, що не всім байдуже те, що відбувається на Сході держави," – зазначив начальник інженерних військ ЗСУ Юрій Лукашик.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 3

Командир 48-ї бригади Віктор Коршок зауважує, що військовослужбовці на Сході встановлюють загородження, фортифікаційні споруди, проводять інженерну розвідку, прокладають маршрути руху тощо. Практично весь особовий склад виконував професійний обов’язок на території АТО.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 4

"Підготовці контрактників даю чудову оцінку. Під час навчань особовий склад чудово виконував завдання," - додає Віктор Коршок.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 5

48-у окрему інженерну бригаду Головного управління оперативного забезпечення Збройних сил України, аналогів якої немає в Україні, сформували на початку 2016 року. 308-й окремий інженерно-технічний батальйон бере участь в проведенні АТО з жовтня 2014 року.

Кам’янецький 308 інженерний батальйон поповнився воїнами - фото 6

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та