Кам'янецькі діти, що отруїлися в дитсадку, одужують

Стан їхнього здоров'я покращився, однак вони ще не відвідують дошкільний заклад
Depo.
25 травня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янецькі діти, що отруїлися в дитсадку, одужують

Стан їхнього здоров'я покращився, однак вони ще не відвідують дошкільний заклад Медики Кам'янця-Подільського вже говорять про поліпшення стану здоров'я 4 малюків, що потрапили в інфекційку з кишковою інфекцією, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

"Їхній стан стабілізувався, вони активні, жваві, - каже дитячий інфекціоніст Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 Вікторія Бідюк. - Щоправда, діти ще дотримуються дієти, не допускаються до відвідування дитсадку, адже у них ще водяниста діарея."

У діток в аналізі крові виявлені запальні зміни характерні для вірусної інфекції, в аналізі сечі ознаки інтоксикації. Також є підтвердження, що це не сальмонельоз чи дизентерія, однак після експрес-тесту на вірусно-кишкову інфекцію в однієї дитини вже підтверджена (решта ще не пройшли тест) ротавірусна інфекція, в народі називається "кишковий грип".

Висока ймовірність цього ж діагнозу й у інших хворих.

Окрім чотирьох госпіталізованих, до лікарів зверталися й інші діти, однак їхній стан був не важкий. Наразі вони лікуються у свого дільничного лікаря.

Нагадаємо, четверо дітей у Кам’янці-Подільському днями госпіталізували в інфекційне відділення міської лікарні з підозрою на кишкову інфекцію.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький