Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента

Про тарифи, недобудований корпус коледжу та вибори на Донбасі кам’янецькі депутати висказали свою позицію високопосадовцям держав
Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента
Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента

Сьогодні під час 15 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради народні обранці направили три звернення до Президента, Прем’єра та Голови Верховної Ради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Місцеві депутати наголошують, що через високі тарифи громадяни стали менше сплачувати за спожиті послуги. Це в свою чергу негативно відображається на економіці міста.

Також депутати закликають ухвалити законопроект щодо порядку використання природного газу, видобутого в Україні, для потреб населення, скасувати рішення про підвищення тарифів на газ, передбачити відшкодування різниці в тарифах на послуги водопостачання, теплопостачання та водовідведення, що надавались населенню.

У другому зверненні депутати міської ради просили передати з державної у комунальну власність міста недобудовану будівлю громадсько-побутового корпусу(2700 м2) Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

"Добудова цього корпусу дасть можливість використовувати його не тільки в навчальному процесі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості, але й як спортивний комплекс для проведення спортивно-масових заходів для студентів та мешканців міста", – повідомляється у тексті документу направленого в Кабмін.

Переважна більшість голів фракцій підтримала ідею направити звернення про недопущення проведення виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Також у тексті вказувалось на неприпустимість надання особливого статусу Донбасу та на необхідності називати речі своїми іменами – "АТО" – називати війною, Росію – окупантом.

Відправити звернення вирішили сьогодні, але після доопрацювання його редакційною комісією.

Решту поточних питань депутати прийняли фактично без обговорення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та