Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента

Про тарифи, недобудований корпус коледжу та вибори на Донбасі кам’янецькі депутати висказали свою позицію високопосадовцям держав
Depo.
12 липня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua
Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента
Кам’янецькі депутати направили три звернення до Президента

Сьогодні під час 15 позачергової сесії Кам’янець-Подільської міської ради народні обранці направили три звернення до Президента, Прем’єра та Голови Верховної Ради, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на НГП.

Місцеві депутати наголошують, що через високі тарифи громадяни стали менше сплачувати за спожиті послуги. Це в свою чергу негативно відображається на економіці міста.

Також депутати закликають ухвалити законопроект щодо порядку використання природного газу, видобутого в Україні, для потреб населення, скасувати рішення про підвищення тарифів на газ, передбачити відшкодування різниці в тарифах на послуги водопостачання, теплопостачання та водовідведення, що надавались населенню.

У другому зверненні депутати міської ради просили передати з державної у комунальну власність міста недобудовану будівлю громадсько-побутового корпусу(2700 м2) Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості Національного університету харчових технологій.

"Добудова цього корпусу дасть можливість використовувати його не тільки в навчальному процесі Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості, але й як спортивний комплекс для проведення спортивно-масових заходів для студентів та мешканців міста", – повідомляється у тексті документу направленого в Кабмін.

Переважна більшість голів фракцій підтримала ідею направити звернення про недопущення проведення виборів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Також у тексті вказувалось на неприпустимість надання особливого статусу Донбасу та на необхідності називати речі своїми іменами – "АТО" – називати війною, Росію – окупантом.

Відправити звернення вирішили сьогодні, але після доопрацювання його редакційною комісією.

Решту поточних питань депутати прийняли фактично без обговорення.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та