Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті

Стартував VII Міжнародний інвестиційний форум "Розвиток промислового потенціалу м. Кам’янець-Подільський"
Depo.
10 листопада 2016 14:05
ФОТО: depo.ua
Кам
Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті

Кам’янець-Подільський приймає низку іноземних делегацій, представників міжнародних організацій, посольств і консульств, провідних промислових підприємств міста, інвесторів, підприємців, повідомляє Depo.Хмельницький.

 Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті - фото 1

"Серед запрошених гостей - представник Канцелярії радника з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки Чжан Хуейцзюнь, другий секретар Посольства України в Ізраїлі Олена Іванчук, виконавчий директор канадсько-української торгової асоціації Емма Турос, представники міст-побратимів з Білгород-Дністровська, Умані та Перемишля (Польща), - розповідають в мерії. - А також т.в.о. першого заступника голови Хмельницької ОДА Олег Гуменний та перший заступник голови облради Неоніла Андрійчук."

Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті - фото 2

"Це - вже сьомий захід такого рівня, який проводиться в Кам’янці. І вірю, що не останній, - сказав у вітальному слові мер Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич. - Упродовж двох днів ви почуєте низку презентацій промислового потенціалу і ознайомитеся з потужними, економічно привабливими виробничими об’єктами міста. Маю надію, що всі продемонстровані проекти знайдуть гідних інвесторів. Плідного всім дня та гарних емоцій від роботи."

З-поміж запланованих презентацій економічних та промислових інвестиційних проектів – знайомство із заводом з переробки побутових відходів, модернізацією цегельного заводу з виробництва керамічної цегли, проект реконструкції Казарм Старої фортеці під рекреаційно-туристичний комплекс, проект з відновлення Кушнірської башти під автентичний заклад розміщення з тематичною ресторацією, реконструкції приміщення №1 на вулиці Івана Франка під розміщення лікувально-діагностичного консультативного центру та інші.

Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті - фото 3

Звісно ж і відбудеться ділове спілкування.

А ще - пройде відео-міст між Ізраїлем та Кам’янцем-Подільським,

Планується й підписання меморандуму про співпрацю між Кам'янцем та Канадсько-Українською Торговою палатою. 

Кам'янець презентує свій потенціал міжнародній спільноті - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт